Доставка товару по Україні

Доставка по всій Україні здійснюється перевізниками Ін-Тайм та Нова Пошта.

Ін Тайм – це:

  • 650 відділення.
  • більше 1290 поштоматів.

Нова Пошта пропонує:

  • 2351 відділень.
  • 1445 поштоматів.
  • Зручний додаток у телефоні для відстеження посилки.

Ми здійснюємо доставку товару тільки надійними партнерами. Вартість доставки товару зазначена на сайті, вона фіксована і не може бути змінена при доставці товару. Перевізник надає додаткові послуги у разі підйому великогабаритного товару (понад 5 кг) на поверх. Вартість підйому на 1 поверх = 30 грн. Про замовлення послуги прохання інформувати менеджера у процесі оформлення замовлення. Вартість підйому на поверх, представлена на сайті, може відрізнятися від фактичної – на це впливає маса і габарити товару, і може становити від 45 до 700 грн.

Найближче до Вас відділення можна знайти на сайті Нова Пошта або Ін Тайм самостійно. Також наші фахівці обов'язково допоможуть Вам з пошуком оптимально зручного відділення.

Обов'язково перевіряйте зовнішній вигляд товару та його комплектацію під час отримання замовлення! Покупець несе самостійну відповідальність за проведення огляду товару перед підписанням документів продавця. Якщо під час одержання у Вас виникли питання, телефонуйте до нас на гарячу лінію – 080 030 19 19.

Оплата товару

Сплатити за замовлення Ви можете одним із доступних способів, наведених нижче.

Готівкою під час отримання

Доставка можлива по Україні. Оплата відбувається тільки в національній валюті. Товар Ви оплачуєте в офісі перевізника або кур'єру під час отримання замовлення. Якщо Ви оплачуєте готівкою перевізнику, комісія за пересилку грошових коштів не стягується.

Безготівкова оплата

Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться менеджер для підтвердження замовлення. Вам достатньо повідомити йому, що оплата буде відбуватися за безготівковим розрахунком. Вам буде надіслано рахунок-фактуру, який зможете оплатити в будь-якому відділенні банку або ж здійснити перерахування грошових коштів із Вашого банківського рахунку. При оплаті замовлення безготівковим розрахунком Ви зможете отримати його після пред'явлення документів:

  • Для фізичних осіб – достатньо пред'явити документ, що підтверджує оплату, і паспорт, який підтверджує Вашу особу. Якщо доставка здійснюється в інше місто, потрібно передати оригінал документа, що підтверджує оплату через поштового перевізника.
  • Для юридичних осіб – достатньо передати до нас, за допомогою служби відправок, оригінал довіреності на отримання, оформлений на офіційному бланку Вашого підприємства. Після отримання довіреності ми відправляємо Ваше замовлення. Отримати товар може особа, ім'я якої фігурує в дорученні, за наявності документів, які засвідчуватимуть особу (паспорт або водійські права).

Найближчим часом стане можливо здійснювати оплату картою Visa і MasterCard

Якщо у Вас виникли питання, пов'язані з оплатою товару – ми відповімо на них. Наш номер: 080 030 19 19.