Баннер черная пятница

Для малярських робіт


Набридла обстановка - прийшов час зробити ремонт

Будь-який вид ремонту потребує використання допоміжного арсеналу. Оснащення поділяються на малярний й обробний інструмент. У статті ми розглянемо, пристосування, необхідні для опорядження стін і здійснення фарбувальних операцій. Всі вони поділені за стадіями. Давайте більш детально заглибимося для чого потрібні і які бувають спеціалізовані знаряддя праці.

Особливості проведення опоряджувальних робіт

Оздоблювальні роботи - це останній етап при будівництві або ремонті, щоб підвищити експлуатаційну ступінь будівлі і створити гарний вигляд. До цього етапу відносять: штукатурку і облицювання стін, покриття підлоги, фарбування. Щоб якісно провести цей етап, потрібен спеціалізований інструмент:

  • Шпатель;
  • Терка;
  • Міксер для розчинів;
  • Кельми;
  • Ковші;
  • Пістолет для піни і герметики;
  • Хрестики і дюбелі.

Чим шпаклювати поверхню після зняття старої побілки та шпалер? Шпатель впорається з таким завданням. Виготовляється він із металу, пластмаси або гуми, для зручності оснащений ручкою. Металевий використовують при штукатурці площин. Пластиковий для розгладження шпалер в процесі наклеювання. Гумовий застосовують при шпаклівці невеликих ділянок.

Після нанесення штукатурки її потрібно розгладити і усунути нерівності. З цим з легкістю впорається будівельна терка. Завдяки такому знаряддю можна добитися ідеально гладкості під час обробки. Міксери - незамінніі пристосування для виготовлення розчинів і змішування декількох видів фарби. Для розшивки швів і оздоблення перегородок використовують кельму. Вона виконана з шліфованого, вигнутого металевого листа і поділяється на кілька підвидів. Ковші вживають для накидання готового розчину на стіну. Це дозволяє надалі рівномірно розподілити будматеріал по оброблюваній площини. Пістолет для піни експлуатують при ізоляції або заповненні поглиблень піною. Пістолети для герметика допомагають швидко і зручно доставити герметик на поверхню. Монтажні хрестики допоможуть при монтажі без дюбелів.

Особливості малярних робіт

Щоб виконати малярні роботи, потрібен певний ряд допоміжного інструменту. Основні пристосування: валики, пензлі, піддони для фарб, краскопульт, лінійка, розмічальний шнур. Валики використовують для швидкого і рівного нанесення лакофарбового покриття. Вбирають велику кількість фарби, тим самим збільшучи продуктивність. Всі валики діляться на декілька видів, залежно від матеріалу виготовлення та розмірів. Пензлі застосовують для фарбування поверхней. Робоча частина її виробляється з хвостових волос тварин або щетини. Вибираючи пензель, для початку, слід визначитися з основою фарбування і площею. Піддони для барвників спеціально виробляють для зручності будівельного процесу по забору барвників спецінструментом і подальшого нанесення на площину. На великих площах застосовують краскопульты. З їх допомогою значно скорочується час на фарбування території. Фарбування відбувається за рахунок установленого механізму всередині корпусу. Пристрій розпилює фарбу, а оператор направляє потік на поверхню. Будівельники використовують лінійку і розмічальний шнур для нанесення розмітки, що робіть фарбування рівним.

При виборі ручного арсеналу необхідно пам'ятати про декілька факторів: розмір знаряддя, площа приміщення, якість знарядь праці і виробник. Для продовження терміну служби спецінструментів слід, по закінченню діяльності, очищати залишки робочого матеріалу з поверхні інструменту.

В Інтернет-магазині Romb наданий широкий асортимент засобів для малярних та оздоблювальних робіт, звертайтеся на гарячу лінію, і наші фахівці з радістю дадуть відповідь на всі виникаючі питання.

Актуальні ціни на для малярських робіт - Листопад 2020

ТоварЦена
Мінівалік Зеніт 6 мм 30 мм 100 мм 10 шт 505 301 001150  грн
Пензель-макловиця СТАЛЬ 38512 50х150 мм Міні72  грн
Пензель-макловиця СТАЛЬ 38511 40х140 мм Міні57  грн
Кювета Зеніт 50250310 середня 250x310 мм26  грн
Мінівалік Зеніт 504301001150  грн

Найпопулярніші запитання про для малярських робіт

Для малярських робіт яких брендів продаються в Україні?

В інтернет-магазині "Ромб" офіційно представлені для малярських робіт від кращих світових виробників, серед яких: . У кожного є свої переваги.

Які найпопулярніші?

У нашому інтернет-магазині найбільш популярні для малярських робіт в цьому році - Мінівалік Зеніт 6 мм 30 мм 100 мм 10 шт 505 301 001, Пензель-макловиця СТАЛЬ 38512 50х150 мм Міні і Пензель-макловиця СТАЛЬ 38511 40х140 мм Міні.

В яку ціну можна купити для малярських робіт?

На Romb.ua великий вибір і ви можете купити для малярських робіт від 4  грн до 372  грн.

Найактуальніші 2020 року?

Ми постійно поповнюємо асортимент новими моделями. На сьогоднішній день в категорії "Для малярських робіт" до важливих новинок ми б віднесли - Валик голчастий 81101, Валик СТРУКТУРНИЙ MTX 80222, Валик СТРУКТУРНИЙ MTX 80221.