Баннер черная пятница

Шліфувальні машини


Шліфувальна машина забезпечить гладкість будь-якій поверхні

Шліфувальна машина - електричний інструмент, який використовується для шліфування та очищення рівних поверхонь, кам'яних і бетонних стін і шпакльованого гіпсокартону. Пристрій може виконувати як грубу, так і чистову обробку. Вона з легкістю справляється практично з усіма матеріалами. Всі моделі мають практично однаковий принцип роботи. Шліфмашини поділяються на категорії:

  • По бетону;
  • Ексцентрикові;
  • Вібраційні;
  • Стрічкові;
  • Гравери;
  • Щіткові;
  • Полірувальні.

Сфери використання та особливості шліфмашин

Інструмент вібраційного типу в основному використовується для тонкої обробки дерев'яного матеріалу, для зняття лаку і фарби. Опорна плита в більшості моделей прямокутна, завдяки цьому може захоплювати великі ділянки. Шліфування проходить шляхом здійснення коливання, відтворюваних закріплених на валу двигуна ексцентриком. Номінальна потужність таких агрегатів коливається від 160 до 600 Вт. Коригування оборотів у межах 14000-20000 на хвилину. Деякі виробники оснастили машинки спеціальним мішком для відводу пилу, або до отвору в установці можна підключати пилосос. Шліфувальні аркуші фіксуються до опори за допомогою притискних важелів або липучки. Завдяки кріпленню листів різної зернистості застосовувати пристрій можна в різних сферах.

Стрічкова машина застосовується для первинної обробки виробів з дерева, ефективно працює при знятті старої фарби і поліруванні грубих поверхонь. Працює агрегат за типом рубанка, стрічка круглої форми обертається на роликах і при ввімкненні шліфує площину. Залежно від зернистості круга застосовується для різних покриттів. Потужність інструмента від 750 до 1200 Вт. Для зручності в роботі передбачено додаткову рукоять. Такий різновид шліфмашинок має низку переваг: можна використовувати на неструганих дошках, відразу переходити до шліфування; застосування у важкодоступних місцях; точна обрізка по лінії розмітки; розгладжує поверхню з дерева або змінює її форму; дозволяє зробити закруглені кути.

Ексцентрикова машинка є універсальною і використовується для обробки багатьох матеріалів. Вона має просту конструкцію. Опорна підошва має форму кола, до неї фіксується змінний шліфувальний лист: зажимами або липучкою. Рекомендуємо при покупці звернути увагу на спосіб фіксації. Затискні кріплення обходяться набагато дешевше. З такими пристроями використовуються шліфувальні елементи, виготовлені з різних матеріалів: корунд, фліс, повсть, хутро, губка. Не варто нехтувати і системою відводу пилу. Це може бути спеціальний мішок або отвір для підключення до пилососа. Ця функція дуже корисна при роботі в закритих приміщеннях, адже утворюється пил, що дуже шкідливо для здоров'я. Також важливим моментом є довжина шнура - якщо шнур буде короткий, Вам доведеться використовувати подовжувач.

Поради з шліфування різних матеріалів

Під час обробки лакованої поверхні ефективніше працювати на низьких швидкостях. Лакована поверхня дуже сприйнятлива до підвищення температури, і, тому, щоб досягти ідеального результату, потрібно уважно стежити за підвищенням температурного режиму. Для шліфування пластмаси найефективніше використовувати вібраційне або стрічкове обладнання; зернистість круга, починаючи від 240 і вище. При шліфуванні металу застосовується вібраційний або ексцентриковий агрегат; відсоток зернистості від 600 і вище.

При купівлі варто враховувати такі важливі критерії: потужність, число обертів, напруга, тип живлення, розмір диска або шліфувального полотна, комплектація. Наведені параметри допоможуть визначити до якого класу належить інструмент.

Зверніть увагу на вагу і габарити інструмента, особливо якщо тримати його доведеться постійно на вазі.

При роботі зі шліфмашинами рекомендується користуватися захисними окулярами. Стабільність функціонування буде супроводжувати своєчасне видалення пилу з частин болгарки шляхом продування. Щоб подовжити термін служби обладнання, дотримуйтесь режиму роботи без перевантаження. Зберігайте пристрій у сухому приміщенні, уникаючи попадання вологи і пилу в корпус.

Актуальні ціни на шліфувальні машини - Листопад 2020

ТоварЦена
Машина шліфувальна Vitals Master AEs 18125P800  грн
Гравер Vitals Master Eu 2035JMcs775  грн
Багатофункціональний інструмент Einhell TC-MG 135E1464  грн
Шліфмашина Vitals Master SK 2375HDt AVS dual4390  грн
Машина шліфувальна Vitals Master SK2371HDl airy2985  грн

Найпопулярніші запитання про шліфувальні машини

Шліфувальні машини яких брендів продаються в Україні?

В інтернет-магазині "Ромб" офіційно представлені шліфувальні машини від кращих світових виробників, серед яких: . У кожного є свої переваги.

Які найпопулярніші?

У нашому інтернет-магазині найбільш популярні шліфувальні машини в цьому році - Машина шліфувальна Vitals Master AEs 18125P, Гравер Vitals Master Eu 2035JMcs і Багатофункціональний інструмент Einhell TC-MG 135E.

В яку ціну можна купити шліфувальні машини?

На Romb.ua великий вибір і ви можете купити шліфувальні машини від 342  грн до 25729  грн.

Найактуальніші 2020 року?

Ми постійно поповнюємо асортимент новими моделями. На сьогоднішній день в категорії "Шліфувальні машини" до важливих новинок ми б віднесли - Стрічкова шліфмашина Vitals Ls 7560XCs, Машина ленточ. шлиф. Vitals master Ls 7692 TMs, Стрічкова шліфмашина Vitals Ls 7590XCs.