Мотори човнові

View as Grid List

3 Товарів

Set Ascending Direction
на сторінці
View as Grid List

3 Товарів

Set Ascending Direction
на сторінці

По хвилях зі швидкістю

У багатьох рибалок і просто любителів покататися по річці на човні одного разу виникає момент, коли веслування стає занадто нудним і хочеться займатися улюбленим хобі без зайвих трудовитрат. Найкращим рішенням цієї проблеми стає придбання двигуна.

Щоб не помилитися в основних характеристиках, які найбільш точно будуть відповідати плавзасобу, варто дуже скрупульозно підійти до розгляду та аналізу характеристик мотора. Якщо слідувати рекомендаціям досвідчених професіоналів, то розібратися в них не складно. Базовими параметрами, на які варто звернути особливу увагу є:

  • Потужність, що обмежує габарити плавзасоба. Купувати двигун для човна або катера необхідно, виходячи з їх розмірів. Якщо судно порівняно невелике і розраховане на транспортування одного-двох осіб, то для нього буде досить мотора в шість кінських сил. Так само обчислюється показник для човнів з декількома пасажирами, залізних човнів і невеликих катерів.
  • Розміри двигуна. Дуже важлива деталь, на яку варто звертати окрему увагу. Більшу частину корисної ваги може бути віддано баку з пальним. Це дуже критичний фактор для маленьких яликів, оскільки навіть трилітрова ємність буде давати значне перевантаження задньої частини.
  • Розмір дейдвуда. По суті, це відстань від гвинта до мотора, яку потрібно підбирати відповідно до базових розмірів човна. Якщо гвинт не буде повністю занурений у воду, значний відсоток потужності буде скрадуватись, обмежуючи швидкість пересування і витрату палива.
  • Типаж двигуна. Як дво-, так і чотиритактні двигуни, що працюють на бензині, мають свої переваги і недоліки. Перші набагато простіші в обслуговуванні, в них вища продуктивність і ремонтоздатність. Чотиритактний мотор більш вигідний економічно, споживає менше палива і мастила. Вони трохи тихіші, ніж двотактні, але при цьому мають значну вагу.
  • Механізм управління. Може бути румпельним і віддаленим. Управління за допомогою передавального механізму називається віддаленою системою. Такий механізм орієнтований на довгі катери і коштує трохи дорожче, ніж стандартний, румпельний. Останній дозволяє управляти шлюпкою за допомогою повороту двигуна спеціальною рукояттю.

Останнім часом особливої популярності набувають електричні двигуни, що живляться від зовнішнього акумулятора. Порівняно з паливними аналогами вони практично безшумні, екологічні та коштують відносно недорого.

Особливості, на які варто звернути увагу

Купуючи бензиновий мотор, слід повністю оцінити необхідний функціонал, який планується використовувати:

  • Для тривалого плавання найкраще підходить бензиновий мотор;
  • Рибалкам, яким гучний звук двигуна критичний, варто купувати електромотор останнього покоління;
  • Невеликий човен буде споживати менше палива для пересування з встановленим двотактним мотором;
  • Для подорожей по річці з декількома пасажирами найкраще вибирати катер з чотиритактною силовою частиною.

Сьогодні купити двигун для човна в інтернет-магазині дуже просто. Для цього достатньо, дотримуючись порад фахівців, підібрати цікаву модель і зв'язатися за номером телефону з менеджером. Консультант зможе надати вичерпну інформацію про всі характеристики двигуна і порадити найбільш відповідний варіант. Виробники човнових моторів серйозно ставляться до покупців своєї продукції. Отже, ні у кого не виникне проблем з технічним обслуговуванням або заміною деталей. Спеціалізовані сервісні центри в кожному місті України завжди готові допомогти з профілактикою і ремонтом моторів.