Баннер скидки на ромб

Віброобладнання


Сучасне ущільнення та підготовка будівельних майданчиків

Виконання будівельних робіт, пов'язаних з утрамбовуванням різних матеріалів вимагає наявності якісного та відповідного обладнання.

Зустрічається воно дуже рідко, але завжди присутнє на будівельних майданчиках.

Віброобладнання - це сукупність техніки, що виробляє частотні коливальні рухи за рахунок виброелемента, вбудованого в їхню конструкцію. Розраховано вирівнювати поверхню й ущільнювати. В процесі ущільнення сумішей, із них виходять бульбашки повітря, які руйнують сполучні властивості будматеріалу. У категорію такого обладнання входять:

  • Вібротрамбовщики;
  • Віброплити;
  • Віброрейки;
  • Вібратори глибинні;
  • Вібростоли.

З кожним роком усе частіше таке обладнання використовується як на професійних будмайданчиках, так і в процесі будування дачних котеджів та приватних будинків. Давайте розглянемо детальніше як діє віброобладнання, і чим воно приваблює будівельників.

Конструкція цих агрегатів гранично проста. В основу покладено віброелемент, який приводиться в дію потужним двигуном. За типом рушія розрізняють моделі з бензиновим, дизельним та електричним мотором.

Утрамбовка здійснюється за допомогою сили низькочастотних коливань. Завдяки зміні амплітуди вібрацій у широкому діапазоні навіть найбільші фракції бетону легко ущільнюються під час роботи інструмента. Залишається останнє питання - який пристрій підійде саме Вам. Рекомендуємо розглянути модельний ряд ближче.

Види віброобладнання для підготовки будівельних площ

Вібротрамбовка - пристрій, що дозволяє ущільнити на будівельній ділянці глину, пісок, ґрунт та інші сипучі матеріали. Експлуатуються на вузьких і малодоступних ділянках.

Віброплита - тип вібраційного обладнання, що дозволяє ущільнювати поверхні дорожнього покриття, майданчиків під забудову. Використовується для укладання асфальту, тротуарної плитки, будівництва паркувальних майданчиків. У свою чергу бувають моделі - електричними, бензиновими та дизельними. Електричні володіють малою потужністю, застосовуються на невеликих ділянках. До переваг можна віднести низьку вартість і економічність. Бензинові і дизельні мають високу продуктивність і потужність, можуть використовуватися за будь-яких умов. Усі плити за напрямком руху пересуваються тільки вперед або мають функцію реверсу. Робоча поверхня віброплити може комплектуватися системою зрошення або демпферними килимками. Агрегати розрізняють за вагою таким чином:

  • Легкі - менше 100 кг, застосовуються при ландшафтних і дрібних роботах;
  • Середні - 100-180 кг, можуть використовуватися при укладанні дорожнього покриття;
  • Важкі - понад 180 кг, ефективні на великих ділянках з утрамбовкою матеріалу вглиб до 30 сантиметрів.

Віброобладнання для роботи з будівельними сумішами

Віброрейки - експлуатуються для розрівнювання і ущільнення бетонних і цементно-піщаних матеріалів, що заливаються в стяжки. Для відтворення коливальних рухів використовують електро- або бензодвигун. З електроживленням експлуатуються всередині споруд. Наділені порівняно невеликою потужністю і продуктивністю. Бензовіброрейка застосовується при будівництві різних бетонних покриттів на відкритому повітрі. Відрізняються потужністю двигуна і продуктивністю виконуваної роботи.

Глибинні вібратори - пристрій, що застосовується для ущільнення вібраційними коливаннями бетонної суміші під час заливки монолітних конструкцій, фундаментів будинків, армованих поясів. Складаються з двигуна, гнучкого валу, наконечника. За типом двигуна поділяються на: електричні, пневматичні та бензинові. Електровібратори одержали найбільше поширення, відрізняються простотою і надійністю. За типом приводу вібронаконечники бувають електромеханічні і високочастотні. Механічні передають обертання від двигуна до наконечника за допомогою гнучкого вала, що проходить всередині шланга. Високочастотні мають бігунець, що створює коливання, він розташований всередині самого наконечника, а його живлення забезпечується дротами напруги. При цьому такий принцип дії вимагає наявність понижуючого трансформатора. Пневматичні використовують крутний момент, що передається від турбіни до вібраційного механізму. Бензовібратори експлуатуються там, де неможливе підключення до електрики. Обертання валу забезпечується двигуном внутрішнього згоряння.

Гнучкий вал має особливий метод виготовлення, що дозволяє досягти високих показників стійкості до навантажень. По довжині може бути 1-4 м. Наконечник виконує функцію передачі коливань у розчин, застосовуються діаметром 28-76 мм.

Вібростоли - віброповерхня для ущільнення матеріалів у виробництві цегли, тротуарної плитки, шлакоблоку. Складається зі станини, двигуна, вібратора та самої кришки столу, на якій розміщуються готові вироби.

В інтернет-магазині представлено віброобладнання для бетону серед, якого знайдеться те, що буде потрібно і корисно саме Вам.