Набори ручних інструментів


Ремонт, робота, інструмент

Комфорт і затишок сучасного життя забезпечений безліччю втілених ідей. Складно уявити сучасне суспільство без засобів пересування, висотних і приватних будинків, різних гаджетів, табуреток і багато чого іншого, з чим ми щодня стикаємося. Ламаючись, наші речі вимагають ремонту, виконання якого можливо вдома, в побутових умовах і в спеціальних майстернях. Для підтримки придатності існуючих благ цивілізації і створення нових, виробники інструментів придумали безліч різних пристосувань, призначених для виконання певного роду завдань. Розуміючи, що для виконання обслуговування однієї одиниці побутової техніки, меблів, гаджета або автомобіля необхідно застосувати купу різних пристосувань, сучасний ринок вносить пропозицію наборів ручних інструментів, які поділяються на:

  • Універсальні;
  • Автомобільні;
  • Монтажні;
  • Слюсарні.

Різновиди наборів ручних інструментів

Універсальний набір включає наявність основних видів інструментів, які найчастіше використовуються. Вони добре підходять для домашнього та професійного застосування, дозволяють здійснити і ремонт машини, і слюсарні завдання.

Автонабори знадобляться в гаражі і в дорозі. Включають до складу все необхідне для вмілого маніпулювання гайками і болтами.

Монтажний комплект буде необхідний при установці техніки і обладнання. Існують сантехнічні та електричні варіанти виконання.

Слюсарні - це сукупність різних пристосувань для свердління, нарізання різьблення, установки замків. У наборах може бути присутнє оснащення з універсальних і монтажних комплектів.

Популярні інструменти, що входять в набори ручних інструментів

Молотки - застосовуються для забивання цвяхів або дюбелів. Основна частина молотка виготовляється з металу. З одного боку має приплющену форму. Ручка буває дерев'яною, металевою і полімерною. Від ваги і довжини ручки молотка залежить сила удару, що наноситься. Найчастіше знаходиться в універсальних і слюсарних комплектах.

Шарнірно-губцевий інструмент представлений плоскогубцями, кусачками і бокорізами. Застосовується для відкушування дроту, згинання кінців дроту в потрібну форму і виконання затискачів. Можуть знаходитися у всіх вибірках пристосувань.

Викрутки можуть бути звичайні і електричні. Призначені для електротехнічних робіт відрізняються обгумованою ручкою і стрижнем. Професійні комплекти монтажників містять викрутки посиленої конструкції з магнітним утримувачем біт. Найпоширеніші - з плоским і хрестоподібним накінечником.

Ключі найчастіше знаходяться в автонаборі. Поділяються на такі групи: розвідні, трищіткові, накидні, ріжкові, торцеві. Головна зручність розвідних моделей полягає в можливості підбору необхідного розміру. Ключі з тріскачкою можуть працювати за і проти годинникової стрілки, їх не потрібно перекидати, здійснюючи закручування. Накидні відрізняються округлою формою головки з насіченими гранями. Ріжкові моделі виконані у вигляді скоби, що охоплює болт або гайку. Торцеві мають змінні головки, що прикріплюються до чотиригранного виступу на ручці і здатні дістатися до самих важкодоступних місць.

Свердла, мітчики і плашки здебільшого знаходяться в слюсарних наборах. Використовуються для нарізання отворів і створення зовнішньої і внутрішньої різьби.

Прийнявши рішення придбати набір інструментів доцільно дізнатися про його комплектацію. Детально таку інформацію можна дізнатися в інтернет-магазині Romb. Варто зазначити, що вироби можуть бути виготовлені з інструментальної, легованої і спеціальної сталі, а також мати зовнішнє покриття. Ручки шарнірно-губцевих пристосувань, викруток та ключів виготовляються з гуми, полівінілу, двокомпонентних матеріалів і різних видів пластмас. Ці особливості відіб'ються на якості і терміні служби інструментів. З існуючих питань звертайтеся на гарячу лінію і наші фахівці з радістю дадуть відповіді на них.

Актуальні ціни на набори ручних інструментів - Вересень 2020

ТоварЦена
Набір змінних головок NEO 08-671 219 шт5948  грн
Набір змінних головок NEO 08-673 73 шт2523  грн
Набір торцевих головок NEO 08-661 20 шт2108  грн
Набір торцевих головок NEO 08-660 46 шт1058  грн
Набір пневмоінструменту MTX 57302760  грн

Найпопулярніші запитання про набори ручних інструментів

Набори ручних інструментів яких брендів продаються в Україні?

В інтернет-магазині "Ромб" офіційно представлені набори ручних інструментів від кращих світових виробників, серед яких: . У кожного є свої переваги.

Які найпопулярніші?

У нашому інтернет-магазині найбільш популярні набори ручних інструментів в цьому році - Набір змінних головок NEO 08-671 219 шт, Набір змінних головок NEO 08-673 73 шт і Набір торцевих головок NEO 08-661 20 шт.

В яку ціну можна купити набори ручних інструментів?

На Romb.ua великий вибір і ви можете купити набори ручних інструментів від 20  грн до 382800  грн.

Найактуальніші 2020 року?

Ми постійно поповнюємо асортимент новими моделями. На сьогоднішній день в категорії "Набори ручних інструментів" до важливих новинок ми б віднесли - Набір інструменту СІБРТЕХ 13508, Набори автоінструмента SPARTA 135055, Набори автоінструмента MTX MASTER 13582.